Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla yenilikçi ve geliştirilebilir bakış açısıyla iş dünyasına fark katıyor.

Amacımız “ORKUN YAPI”yı alanında güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli değerlerimizden biri olarak görüyoruz.

İnşaat sektöründe öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, Orkun YAPI tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.ORKUN YAPI ilkeli ve özverili çalışmayla gelecekte adından söz ettirmeye çalışacaktır.